Inžinier kvality (Ref. č.: PR/021796)

13.10.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Miesto práce: región Nové Mesto nad Váhom, Stará Turá, Myjava
okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel, Manažment kvality, Vrcholový manažment; Inžinier kvality, Manažér kvality, Špecialista ISO
Ponúkaný plat (základná mzda): od 1400,-€ brutto v závislosti od skúseností a znalostí kandidáta
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Zodpovednosť za zabezpečenie kvality
* Zodpovednosť za celý proces prijatia reklamácie a nápravných opatrení
* Participácia na auditoch a vytváranie hodnotení
* Schvaľovanie vzorkovania
* Riešenie problémov a nezhôd v kvalite
* Návrh nápravných opatrení
* Zodpovednosť za zjednotenie kvalitatívnych požiadaviek a plnenie kvalitatívnych štandardov

Iné výhody:

* Medzinárodné pracovné prostredie
* Flexibilný pracovný čas
* Variabilná zložka mzdy

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

* Ukončené SŠ/VŠ vzdelanie
* Skúsenosti v oblasti inžinierstva kvality v automotive spoločnosti min. 2 roky
* Anglický alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni slovom aj písmom
* Znalosť nástrojov kvality
* Skúsenosti s auditmi