ČSOB

Vzťahový manažér pre podnikateľov a malé firmy- pre ČSOB Bratislava

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

*aktívne oslovenie potenciálnych klientov
*rozvíjať a vytvárať vzťahy so zverenými klientmi banky v súlade s obchodnou politikou a stratégiou
*zodpovednosť za komerčný vzťah a profitabilitu skupiny klientov (súčasných a potenciálnych), ako z krátkodobého, tak aj z dlhodobého hľadiska.
*riešiť otázky a potreby klientov podnikateľov a malých firiem a potenciálnych klientov
*proaktívne pristupovať ku všetkým finančným oblastiam klientov podnikateľov a malých firiem
*zaistiť kvalitnú obsluhu klientov podnikateľov a malých firiem
*systematické a štruktúrované vyhľadávanie nových príležitostí
*manažment rizika vo zverenom úverovom portfóliu

Upresnenie platových podmienok

od 1100 € brutto

Benefity a ďalšie výhody

základná mzda od 1100 € brutto /dvojzložkové odmeňovanie s atraktívou variabilnou zložkou mzdy/

príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine
možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
5 dní voľna naviac po jednom roku zamestnania
zvýhodnenia na produktoch ČSOB FS
príspevok na DDS a životné poistenie
zdravotný program
pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu určitú – 1 rok. Po jej ukončení sa pracovný pomer predĺži na dobu neurčitú. #LI-JP

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Všeobecne požadované znalosti

*minimálne VŠ vzdelanie ekonomického smeru
*skúsenosti s akvizičnou činnosťou pri získavaní nových klientov
*znalosť účtovníctva a orientácia vo finančných výkazoch
*prax v bankovníctve min. 1 rok
*aktívny a samostatný prístup k riešeniu úloh, ochota cestovať v rámci zverenej oblasti
*prezentačné a organizačné schopnosti
*anglický jazyk je výhodou

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie