ČSOB

Prémiový bankár na pobočke Žižkova, Bratislava

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Ak máte na väčšinu nižšie uvedených otázok kladnú odpoveď, môžete sa stať členom nášho tímu na modernej centrále ČSOB.
*Chceli by ste zažiť kariérnu zmenu?
*Chcete zažiť niečo nové?
*Ste pripravení budovať novú pobočku?
*Chcete sa venovať výlučne biznisu bez práce s hotovosťou?
*Máte vôľu byť súčasťou najmodernejšej pobočky na centrále v Bratislave?
*Máte radi novinky a výzvy?
*Vieš byť oporou a podporou v tíme pobočky? Staňte sa súčasťou budúcnosti! Neváhajte a dajte mi o sebe vedieť!

Upresnenie platových podmienok

od 1000 € brutto

Benefity a ďalšie výhody

Základná mzda od 1 000 € brutto, ponúkame atraktívne kvartálne odmeny až do výšky 2000 € v závislosti od výkonu. Garantujeme vyplatenie prvej odmeny vo výške 285€ už za obdobie prvých troch mesiacov pôsobenia v banke. Zároveň ponúkame možnosť zúčastniť sa na rôznych motivačných súťažiach a získať mimoriadnu odmenu udelenú riaditeľom pobočky

bezhotovostná pobočka

riešenie bankovníctva inak
príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine
možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
5 dní voľna naviac po jednom roku zamestnania
zvýhodnenia na produktoch ČSOB FS
príspevok na DDS a životné poistenie
pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu určitú – 1 rok. Po jej ukončení sa pracovný pomer predĺži na dobu neurčitú. #LI-JP

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

*Reprezentatívne vystupovanie a komunikačné schopnosti
*Orientácia na klienta a pozitívny vzťah k poskytovaniu služieb klientovi
*Orientácia na dosahovanie cieľov
*Obchodný duch
*Anglický jazyk – vítaný

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie