Operátor výroby

17.10.2019 de Miclén, a.s.
Miesto práce: Slovensko
Nitriansky kraj
okres Levice
Levice
Priemyselný park Géňa, Ulica E. Sachsa 4-6
93401

Typ pracovnej ponuky: Chemický priemysel, Výroba; Operátor strojov a zariadení, Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,83 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- Motivujúci ročný bonus
- 2 x ročne doplnkové mzdové plnenie - 13. a 14. plat (pri splnení stanovených cieľov)
- príplatky za zmeny
- 2 x ročne Príspevok na relax vo výške prislúchajúcej danej pozícii
- Príspevok na dopravu
- Príspevok na presťahovanie sa do okresu Levice (1500€), pri zmene trvalého alebo prechodného pobytu
- Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie alebo životné poistenie
- Mimoriadne voľno pri dôležitých životných udalostiach nad rámec zákona (napr. vlastná svadba zamestnanca - 2 dni platené voľno)
- Po 2 rokoch zotrvania vo firme príspevok na rekreáciu
- Stravovanie v priestoroch závodu (zamestnanec si dopláca 0.66€)
- Pitný režim zdarma (voda, čaj a rôzne druhy kávy)
- Program preventívnej zdravotnej starostlivosti - -očkovanie detí aj dospelých, preventívne prehliadky zamerané napr. na srdcovocievne ochorenia, diabetes, odvykanie od fajčenia, kontrolné vyšetrenia na rakovinu a štandardné preventívne vyšetrenia
- 4 x do roka balíček zubných pást z nášho portfólia ZDARMA

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
3,83 € za hodinu

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
29. 8. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
18. 10. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Chemická výroba a farmácia

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Pre uchádzanie sa o voľnú pracovnú pozíciu je nevyhnutné, aby ste si skopírovali nižšie uvedený odkaz do Vášho internetového prehliadača . Následne budete presmerovaní na stránku spoločnosti GSK, kde je potrebné sa registrovať a uchádzať sa o vami zvolenú voľnú pracovnú pozíciu. https://gsk.wd5.myworkdayjobs.com/GSKCareers/job/Slovakia---Levice/Line-operator_229328-1

Náplň (druh) práce
Cieľe a hlavné činnosti pozície:

- Kontrolovať všetky potrebné nastavenia výrobnej linky za účelom plynulej a efektívnej výroby
- Dokladať obalové materiály (tuby, krabice, krabičky) na výrobnú linku s cieľom zabezpečiť plynulý chod výroby
- Nastavovať kódovanie šarže pre danú produkciu
- Spúšťať a zastavovať plniacu linku a jej jednotlivé časti
- Kontrolovať zhodu obalových materiálov a bulk-ov so špecifikáciou
- Kontrolovať vyrábaný produkt voči stanoveným interným a externým kvalitatívnym kritériám
- Vypľňať tlačivá výrobnej dokumentácie
- Paletizovať hotové výrobky podľa špecifikácie
- Umývať výrobnú linku a jej jednotlivé časti
- Zapájať jednotlivé časti potrubí a čerpadiel
- Dodržiavať systémy 5S (metóda organizácie pracovného prostredia) a TPM (Totálna produktívna údržba) za účelom skvalitnenia a zefektívnenia výrobného prostredia a procesu
- Vykonávať úlohy podľa pokynov nadriadeného v rámci dohodnutého druhu práce

• Absolvovať povinné školenia a hodnotenia s cieľom zabezpečiť kompetencie podľa dokumentov Systému riadenia kvality, EHS dokumentov a operatívnych postupov a absolvovať tréningy na pracovisku týkajúce sa príslušnej pozície

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
štvorzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť
  • tímová práca
  • manuálna zručnosť
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Počítače:
  • Internet - elementárna
  • Microsoft Word - elementárna
  • Microsoft Excel - elementárna
  • Microsoft Outlook - elementárna
  • Microsoft PowerPoint - elementárna

Ďalšie požiadavky:

• Stredoškolské vzdelanie
• Základy práce s PC
• Samostatnosť, schopnosť pracovať v tíme, flexibilita
• Analytické myslenie, pohotovosť reakcií, manuálna zručnosť

Preferované pracovné skúsenosti v odbore:
• Minimálne 1 rok na podobnej pozícii - výhodou
• Vhodné aj pre absolventa

Pre uchádzanie sa o voľnú pracovnú pozíciu je nevyhnutné, aby ste si skopírovali nižšie uvedený odkaz do Vášho internetového prehliadača . Následne budete presmerovaní na stránku spoločnosti GSK, kde je potrebné sa registrovať a uchádzať sa o vami zvolenú voľnú pracovnú pozíciu.
Ďakujeme

Osobnostné predpoklady
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • praktické myslenie
  • analytické myslenie
  • pozornosť
  • spoľahlivosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

de Miclén, a.s.
Priemyselný park Géňa - ul. E. Sachsa 4-6
93401 Levice
Slovensko
Tel: +421366293377