Ovládaš plynule francúzsky jazyk? Máš rád čísla? Tak sa prihlás na pozíciu analytika pohľadávok. (Ref. č.: PR/021792)

18.11.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Považská Bystrica
Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo, Ekonomika, financie, účtovníctvo; Administratívny pracovník, Asistent, Asistent auditora, Back office špecialista, Fakturant, Finančný analytik, Finančný kontrolór, Finančný poradca, Office manažér, Referent správy pohľadávok, Risk analytik, Rozpočtár, kalkulant, Sekretárka, Špecialista pohľadávok
Ponúkaný plat (základná mzda): 850-1000 € brutto
Termín nástupu do práce: Dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Máš jedinečnú príležitost stať sa súčasťou expandujúcej medzinárodnej spoločnosti.
* Tvojou úlohou bude:
* Pravidelná komunikácia v cudzom jazyku so zákazníkmi spoločnosti.
* Sledovanie zákazníckych pohľadávok a účtov, realizácia potrebných úkonov a opatrení na základe firemných postupov.
* Efektívne riešenie vzniknutých situácií.
* Hodnotenie bonity jednotlivých zákazníkov.
* Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti: Francúzsky jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno

* Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie (ekonomický smer výhodou)
* Plynulá znalosť francúzskeho jazyka - PODMIENKA
* Výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti.
* Analytické myslenie a počítačová zdatnosť.