Operátor výroby v Lietavskej Lúčke

10.10.2019 ATENA - PERSONAL CONSULTING s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Lietavská Lúčka
okres Žilina
Typ pracovnej ponuky: Operátor strojov a zariadení, Pomocný pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 768 - 850 EUR
768€ základná zložka + príplatky
Termín nástupu do práce: od 5.9.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Obsluha robotov a poloautomatov
Obsluha a regulácia testovacích strojov
Výroba výfukových systémov pre známe automobilky na Slovensku
Práca na 3zmeny

Iné výhody:

Práca v zahraničnej spoločnosti v čistom a modernom prostredí v priateľskom kolektíve
Stravovanie je zabezpečené formou gastro kariet Calio - výška stravnej jednotky je 3,60 EUR
Možnosť profesijného rastu - pre šikovných pracovníkov možnosť pracovať ako majster výroby alebo teamleader sekcie, vo výnimočných prípadoch možnosť kariérneho postupu až na pozíciu inžiniera
Možnosť vyskúšať si prácu a v prípade nespokojnosti možnosť zrušiť pracovný pomer
Vianočné balíčky
Bohatý sociálny program
Možnosť čerpania záloh každý pondelok a štvrtok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Slovenský jazyk
Vhodné pre absolventov: Áno