Osobný personálny konzultant - pobočka Banská Bystrica

26.08.2019 ATENA - SMART CARE, s. r. o.
Miesto práce: Slovensko
Banskobystrický kraj
okres Banská Bystrica
Banská Bystrica
Námestie SNP 14
97401

Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo, Ľudské zdroje a personalistika; Konzultant, Personálny konzultant
Ponúkaný plat (základná mzda): 650 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- Základný plat 650 EUR mesačne + individuálne prémie - priemerný plat je 885 EUR na mesiac.
- Pracovná zmluva na dobu neurčitú.
- Nadštandardné platové ohodnotenie.
- Možnosť navýšenia platu.
- Výkonnostné prémie.
- Možnosť kariérneho rastu.
- Príjemné pracovné prostredie a firemná kultúra.
- Zálohy môžete čerpať každý týždeň a to až do výšky 50% zo mzdy.
- Strava zabezpečená formou gastro kariet Calio.
- Služobný smartfón s internetom a neobmedzeným paušálom pre volanie v rámci EÚ.
- Firemný koordinátor pomáha pri integrácií zamestnancov, ktorí sa presťahovali za prácou z iných miest a obcí.
- Zaškolenie do pracovných postupov v rámci spoločnosti.
- Práca v mladom kolektíve.
- Maximálna podpora nášho pracovného tímu.
- Perspektívne zamestnanie v každoročne rastúcej spoločnosti.
- Získate možnosť spoluvytvárať úspechy a rozvoj inovatívnej spoločnosti a tým sa plne profesionálne rozvíjať.
- Pravidelné firemné akcie a teambuildingy na Slovensku aj v zahraničí.
- Firemné výlety, ktoré sú organizované každé 3 mesiace.
- Poskytujeme možnosť zamestnať sa aj pre A) čerstvých absolventov stredných a vysokých škôl a B) zdravotne znevýhodneným občanom.
- Pri vybraných pracovných pozíciách je možnosť zúčastniť sa zahraničných pracovných ciest.
- Týždenne, mesačne, kvartálne a ročne realizujeme zaujímavé súťaže o atraktívne ceny.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
650 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
3. 9. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
4. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Personalistika, administratíva a služby zákazníkom

Náplň (druh) práce
- Aktivity súvisiace s náborom zamestnancov, uskutočňovanie výberových pohovorov s uchádzačmi, registrácia uchádzačov, vyhotovenie a kontrola zmluvnej dokumentácie potrebnej pri registrácií a jej následná evidencia
- Aktívne vyhľadávanie nových záujemcov o prácu, informovanie klientov o možnostiach ich uplatnenia na trhu práce (hľadanie nových marketingových nástrojov na propagáciu nami poskytovaných služieb)
- Poskytovanie personálneho poradenstva pre záujemcov o prácu
- Aktívna komunikácia s UPSVAR, organizátormi rekvalifikačných kurzov, príp. zástupcami miest a obcí - telefonická komunikácia a osobné stretnutia
- Osobný kontakt na pobočke s uchádzačmi o prácu
- Sumarizácia dokumentov
- Vybavovanie telefonickej a e-mailovej komunikácie
- Vybavovanie drobných nákupov
- Spracovanie korešpondencie

Pracovný čas:
Pondelok až piatok: 08:00 - 16:30 hod. / 08:30 - 17:00 hod.

Viac info:

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventazdravotne postihnutého

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
od 8:00
do 16:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa
zdravotne postihnutého

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • samostatnosť

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Aktívny vodič podmienkou
Príjemné a seriózne vystupovanie
Výborné komunikačné a organizačné schopnosti
Zodpovedný prístup k práci
Tímový hráč
Samostatnosť, spoľahlivosť, systematickosť
Schopnosť zvládať stresové situácie
Ochota a schopnosť telefonicky komunikovať s klientmi

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť
  • pozornosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

ATENA - SMART CARE, s. r. o.
Komenského 1207/13
05001 Revúca
Slovensko
Tel: +421800221222