Samostatný pracovník pre prácu so simulačnými sw - strojár

29.09.2019 EKOM spol. s r.o.
Miesto práce: Slovensko
Trnavský kraj
okres Piešťany
Piešťany
Priemyselná 5031/18
92101

Typ pracovnej ponuky: Strojárstvo, technika a rozvoj; Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Strojník
Ponúkaný plat (základná mzda): 1300 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

stabilné zamestnanie v medzinárodne pôsobiacej spoločnosti
práca v tíme s kvalifikovanými a skúsenými odborníkmi
program vzdelávania podporujúci zvyšovanie kvalifikácie v odbore a odborný rast

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1300 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
3. 9. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
4. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:osobný pohovor

Náplň (druh) práce
Slovenská spoločnosť pôsobiaca na domácom i zahraničnom trhu viac ako 25 rokov hľadá pracovníka s technickým zameraním v odbore pracovník pre prácu so simulačnými sw – strojár, ktorí chce rozvíjať svoje znalosti a schopnosti. Ponúkame možnosť sebarealizácie, osobného rastu a ďalšieho vzdelávania v odbore.
Pozícia je vhodná aj pre absolventov VŠ. Prax v oblasti používania simulačných programov pri návrhu strojárskych výrobkov je výhodou.
Náplň práce:
1. návrh konceptu výrobku, funkčných častí, filozofia činnosti
2. návrh výrobku v súlade s požiadavkami technických noriem
3. spracovanie zadania pre skúšky výrobku a spolupráca pri jeho skúškach a overovaní
4. spracovanie dokumentov manažérstva rizika pre oblasť zdravotníckej techniky
5. využívanie sw pri simulačných pevnostných analýzach a simulovaní prúdenia plynov
6. spracovanie správy o výsledkoch simulácie a návrhy na úpravy riešenia produktu
7. vedenie agendy k úlohe
Požadujeme:
1. znalosť používania sw Simulation CFD Motion alebo pod., pre simuláciu prúdenia plynov vo výrobku pre predvídanie jeho výkonu, optimalizovať návrh a overiť produkt a jeho správanie ešte pred jeho výrobou
2. znalosť používania sw Simulation Mechanical alebo pod. pre simuláciu pevnosti mechanických častí výrobku pre predvídanie jeho výkonu, optimalizovať návrh a overiť produkt a jeho správanie ešte pred jeho výrobou
3. znalosť práce so sw 3D CAD CREO, (Windchill)
4. znalosť technických noriem pre oblasť strojových výrobkov
5. znalosť európskej legislatívy pre oblasť zdravotníckych pomôcok a strojových výrobkov

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore strojárstvo

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť
  • tímová práca

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • AutoCAD - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Od uchádzača očakávame:
komunikatívnosť a organizačné schopnosti, schopnosť pracovať pri zvýšenej záťaži, schopnosť rozhodovať, samostatnosť a spoľahlivosť pri práci, logické myslenie, prezentačné zručnosti, schopnosť pracovať v tíme, analytické myslenie

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť
  • spoľahlivosť
  • analytické myslenie

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

EKOM spol. s r.o.
92101 Piešťany
Slovensko