Samostatný konštruktér / konštruktér – elektro

28.09.2019 EKOM spol. s r.o.
Miesto práce: Slovensko
Trnavský kraj
okres Piešťany
Piešťany
Priemyselná 5031/18
92101

Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika, Strojárstvo, technika a rozvoj; Konštruktér
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

stabilné zamestnanie v medzinárodne pôsobiacej spoločnosti
práca v tíme s kvalifikovanými a skúsenými odborníkmi
program vzdelávania podporujúci zvyšovanie kvalifikácie v odbore a odborný rast

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1000 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
3. 9. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
4. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)Elektrotechnika

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:osobný pohovor

Náplň (druh) práce
Slovenská spoločnosť pôsobiaca na domácom i zahraničnom trhu viac ako 25 rokov hľadá konštruktérov s technickým zameraním v odbore elektro, ktorí chcú rozvíjať svoje konštruktérske cítenie a schopnosti. Ponúkame možnosť sebarealizácie, osobného rastu a ďalšieho vzdelávania v odbore.
Pozícia je vhodná aj pre absolventov VŠ.
Prax v oblasti konštrukcie elektrických zariadení je výhodou.
Náplň práce:
1. návrh elektrických časti výrobku, optimalizácia vzhľadom k zaťaženiu, návrh obvodov s PLC
2. návrh výrobku v súlade s požiadavkami technických noriem
3. spracovanie zadania pre skúšky výrobku a spolupráca pri jeho skúškach a overovaní
4. spracovanie výkresovej a písomnej dokumentácie výrobku
5. spracovanie dokumentov manažérstva rizika pre oblasť zdravotníckej techniky
6. vedenie agendy k úlohe
Požadujeme:
1. znalosť sw AUTOCAD, Windchill
2. znalosť technických noriem a európskej legislatívy pre oblasť zdravotníckych pomôcok a oblasť strojových výrobkov
3. platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti elektrotechnika §22 v zmysle vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z. z.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore strojárstvo

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Certifikáty

Osvedčenie na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom (elektrotechnik) podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia v znení neskorších predpisov (§ 15 ods. 1)
Osvedčenie na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom (samostatný elektrotechnik) podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia v znení neskorších predpisov (§ 15 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť
  • tímová práca

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • AutoCAD - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Od uchádzača očakávame:
komunikatívnosť a organizačné schopnosti, schopnosť pracovať pri zvýšenej záťaži, schopnosť rozhodovať, samostatnosť a spoľahlivosť pri práci, logické myslenie, prezentačné zručnosti, schopnosť pracovať v tíme, analytické myslenie

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť
  • spoľahlivosť
  • analytické myslenie

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

EKOM spol. s r.o.
92101 Piešťany
Slovensko