Pomocník vo výrobe sklad potravín

27.09.2019 Personella, s.r.o.
Miesto práce: Nemecko
NRW
Kreis Gütersloh

Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády, Špedícia, doprava a logistika, Výroba; Pomocný pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 10 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Ubytovanie je zabezpečené, pracovník si ho ale hradí sám 200-250 / Eur. Alebo si môže nájsť aj vlastné ubytovanie.
+ zabezpečenie ubytovania

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
10 € za hodinu

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
4. 9. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
4. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Potravinárstvo

Náplň (druh) práce
Pre nášho zákazníka v Nemecku – Rheda Wiedenbrück hľadáme do trvalého pracovného pomeru priamo so zákazníkom viacero ľudí na pozíciu pomocník vo výrobe balenie a logistika. Pri tejto práci sa jedná o pozíciu, ktorá je vhodnejšia hlavne pre mužov, ktorí sú v dobrej fyzickej kondícii, lebo sa z pásu a na pás manuálne ukladajú krabice vo velkosti ca. 80 x 60cm. Jedná sa o potravinársky priemysel. Pracuje sa v chlade a v 3-zmennej prevádzke. Ochranné oblečenie dodáva zamestnávateľ bezplatne.

Pomocníci bez nemeckého jazyka 10 Eur / hod. brutto + 20% príplatok za nočnú.

Pomocníci s nemeckým jazykom 12 Eur / hod. brutto + 20% príplatok za nočnú. Nemecky hovoriaci pracovník zaujme pozíciu predáka a koordinuje kolegov.

Mesačne to výchádza v čistom podľa daňovej triedy ca. 1560 – 1750 Eur.

Ubytovanie je zabezpečené v Apartmánoch pre 1-2 osoby s plnou výbavou. Cena ubytovania je 200-250 Eur / osoba. Induviduálne ubytovanie je tiež možné.

Pri vážnom záujme hradí zamestnávateľ aj vašu cestu do Nemecka pre nástup do práce.

Vaše úlohy:

-balenie potravín
-skladanie balíkov z pásu
-nakladanie balíkov na palety
-zodpovednosť za pracovisko

Váš profil:

-dobrá fyzická kondícia
-aspoň základy nemeckého jazyka
-ochota pracovať na zmeny
-práca v chlade vám nerobí problémy

Ak vás pozícia zaujala, pošlite nám Vašu žiadosť s kontaktnými údajmi.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
trojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • nemecký - elementárna: A1 a A2

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Personella, s.r.o.
Rozkvet 2042
01701 Považská Bystrica
Slovensko
Tel: +4917661780995