Referent/-ka správy cestovného poistenia

16.09.2019 Union zdravotná poisťovňa a.s.
Miesto práce: Bratislava
okres Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo; Administratívny pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 900
od 900€ brutto/mesiac
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Komplexná administrácia poistných a mandátnych zmlúv v cestovnom poistení:

  • kontrola a typovanie poistných zmlúv do informačného systému (vrátane exportu a importu poistných zmlúv uzavretých online do informačného systému)
  • spracovanie technických a netechnických zmien
  • identifikácia a párovanie prijatých platieb
  • zasielanie upomienok a výziev klientom
  • spracovanie nespotrebovaného poistného a preplatkov poistného (výpočet a úhrada klientovi)
  • storná, ukončenia a predĺženia poistných zmlúv
  • príprava podkladov pre účtovnú evidenciu
  • vedenie registra
  • komunikácia s klientom a distribučnými sieťami

Na pracovnú pozíciu Referent/-ka správy cestovného poistenia hľadáme 2 kandidátov:

1. Referent/-ka správy cestovného poistenia počas zástupu MD/RD

2. Referent/-ka správy cestovného poistenia s plynulým poľským jazykom slovom aj písmom

Iné výhody:

  • práca v ústretovom a dynamickom tíme
  • profesionálne pracovné podmienky
  • priestor pre realizáciu vlastných návrhov
  • korektný, profesionálny a zároveň ľudský prístup
  • firemné benefity

Zaujala Vás daná pozícia? Spĺňate vyššie uvedené kritériá? Tak nám pošlite svoj ŠTRUKTÚROVANÝ ŽIVOTOPIS a MOTIVAČNÝ LIST spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Word

  • prax v oblasti poisťovníctva, predovšetkým v správe poistných zmlúv
  • vysoké pracovné nasadenie
  • samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť
  • dobré komunikačné zručnosti
  • odolnosť voči stresu

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Union zdravotná poisťovňa, a. s. je prvou zahraničnou verejnou zdravotnou poisťovňou na Slovensku. Vznikla na základe rozhodnutia Úradu pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou SR zo dňa 13. 2. 2006, ktorý udelil spoločnosti Eureko B. V. licenciu na poskytovanie verejného zdravotného poistenia. Union zdravotná poisťovňa, a. s. je rovnako ako jej sesterská spoločnosť Union poisťovňa, a. s. členom silnej eúrópskej poisťovacej skupiny Eureko B.V. so sídlom v Holandsku. Eureko je lídrom na trhu zdravotného poistenia v Holandsku, Grécku a na ďalších rozvíjajúcich sa trhoch v strednej a vo východnej Európy.

Oblasť pôsobenia:

Povinné sociálne zabezpečenie

Adresa:

Union zdravotná poisťovňa a.s.
Karadžičova 10
Bratislava
Slovenská republika
www.union.sk

Kontaktné údaje:

Katarína Rolfesová