Kvalitár a balič so zárobkom aj 1000 €

13.10.2019 SYNERGIE TEMPORARY HELP s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Manažér kvality, Vedúci technického oddelenia
Ponúkaný plat (základná mzda): od 5 € / hod
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme šikovných pracovníkov na kontrolu kvality sklenených výrobkov a balenie bezchybných kusov. Ponúkame príjemné pracovné prostredie, milý kolektív a najmä zaujimavý plat a pracovnú dobu.

Čo budete robiť:
* vizuálne kontrolovať hotové výrobky - sklo, ampulky, fľaštičky
* baliť výrobky
* pripravovať výrobky na expedíciu
* pripravovať sprievodnú dokumentáciu

Iné výhody:

* Dlhodobá perspektíva stabilnej práce
* Dochádzkový bonus 140 € a zmenový bonus 6 €
* Príplatky nad rámec zákona
* Pokojné a príjemné pracovné prostredie
* Kratší pracovný čas - 33,75 hod týždenne
* Práca je veľmi vhodná pre ženy
* Gastro lístky preplácané nad rámec zákona

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

Musíte mať:

* Chuť do práce
* Dobrý zrak
* Šikovné prstíky
* Zmysel pre detail a pozornosť
* Ochotu pracovať na zmeny v nepretržitej prevádzke - 3 dni pracuješ, 2 dni máš voľno