Cukrár / Cukrárka

04.09.2019 WELLNESS s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Patince
Nitriansky kraj; okres Komárno; Komárno
Typ pracovnej ponuky: Cukrár
Ponúkaný plat (základná mzda): 750 - 850 EUR
Výška platu v závislosti od výkonov a praxe.Príplatky za víkendy a sviatky. V prípade záujmu možnosť platených nadčasom.
Termín nástupu do práce: od 1.10.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný, vedľajší, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Príprava a pečenie cukrárskych výrobkov, zákuskov a tôrt na hoteli.

Iné výhody:

Práca v renomovanom 4* hoteli. Zamestnanecká strava a pitný režim.Možnosť zabezpečenia ubytovania v areáli. Návšteva wellness centra a bazénov zdarma pre zamestnancov aj rodinných príslušníkov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

Zodpovedný prístup k práci, spoľahlivosť.