Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
okres Bratislava

Typ pracovnej ponuky: Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba; Obrábač kovov
Ponúkaný plat (základná mzda): 970 EUR
Termín nástupu do práce: 1. 10. 2019
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Prémie a príplatky cca 560 EUR po zaradení na samostatný výkon práce a po splnení stanovených ukazovateľov.
Výhodný turnusový pracovný režim.
Pravidelné zvyšovanie mzdy.
Pracovný pomer so skúšobnou dobou 3 mesiace uzavretý na dobu určitú 1 rok s možnosťou zmeny trvania pracovného pomeru na neurčitý čas.
Pracovné voľno s náhradou mzdy s vyšším počtom dní ako stanovuje Zákonník práce pri osobných prekážkach v práci.
Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie.
Príspevky a východy vyplývajúce z platnej Kolektívnej zmluvy a sociálneho programu.
Cestovné výhody na tratiach tuzemských a zahraničných železníc a dopravných spoločností.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
970 € za mesiac

Dátum nástupu:
1. 10. 2019

Dátum pridania ponuky:
3. 9. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
19. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Technické a manuálne prierezové zamestnaniaDoprava

Náplň (druh) práce
Úprava jazdných profilov dvojkolesí ŽKV sústružením v zaviazanom stave a alebo vo vyviazanom stave podľa predpisov a technickej dokumentácie.
Zabezpečenie realizácie a dodržiavanie požiadaviek systému manažérstva kvality podľa normy STN EN ISO 9001:2009 v pôsobnosti ONV Bratislava - východné.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:00
do 18:00

Práca na zmeny:
turnusová práca

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • technická gramotnosť
  • manuálna zručnosť

Ďalšie požiadavky:

Dobrý zdravotný stav. Prax v odbore je výhodou. schopnosť učiť sa, pracovať v tíme, schopnosť rozhodovania sa.

Osobnostné predpoklady
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)