Operátor výroby (izolis/obrábanie)

26.09.2019 HRman, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Nitriansky kraj
okres Nitra
Čab
č.d. 268
95124

okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Chemický priemysel, Výroba; Operátor strojov a zariadení, Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,5 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

• dochádzková prémia vo výške 30€/ mesiac pri splnenej podmienke odpracovaného celého mesiaca
• mesačné odmeny do výšky 1,35€/ každá odpracovaná hodina pri splnení podmienok
• 13. plat
• zabezpečenie školenia na vysokozdvižné vozíky a obsluhu žeriavu
• zaujímavý príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
3,50 € za hodinu

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
3. 9. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
3. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Technické a manuálne prierezové zamestnaniaStrojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:Základná zložka mzdy (brutto): 3,50€/ hod., po zaškolení 3,80€/ hod. + príplatky, prémie a odmeny.

Pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť PPC Insulators, ktorá je popredným dodávateľom najmodernejších elektroporcelánových izolátorov.

Náplň (druh) práce
Hľadáme operátorov výroby, ktorých náplňou práce bude:
• vykonávanie manuálnej práce pri obsluhe izolisu (alebo CNC stroja)
• výroba elektroporcelánových izolátorov
• práca v nepretržitej prevádzke v 12 hodinových turnusoch (denná, nočná, dva dni voľno)
Práca je vhodnejšia pre mužov.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody
• 13. plat

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
nepretržitý pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

• 13. plat

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • fyzická zdatnosť
  • manuálna zručnosť

Ďalšie požiadavky:

• vzdelanie v technickej oblasti a technická gramotnosť (čítanie technických výkresov) vítané, ak nie je tak zaškolíme
• samostatnosť

Osobnostné predpoklady
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť