Recepčná / Office asistentka pre najväčšiu medzinárodnú IT spoločnosť

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • organizačné zabezpečovanie plynulého chodu recepcie
  • administratívna podpora spoločnosti a jej zamestnancov
  • príjem a uvítanie hostí, klientov a kandidátov spoločnosti
  • starostlivosť o firemnú korešpondenciu, evidencia došlej a odoslanej pošty, spracovanie prijatých faktúr
  • starostlivosť o zasadacie miestnosti, spracovanie dočasných a vstupných kariet (objednávanie, distribúcia)
  • asistentské a administratívne práce podľa požiadaviek zamestnávateľa
Benefity a ďalšie výhody:
  • mzda 4,80 €/hodina
  • stravné lístky
  • flexibilná pracovná doba
  • zamestnanie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
študent – vysoká škola
Všeobecne požadované znalosti:
  • pozícia je vhodná pre študentku VŠ
  • ochota pracovať niekoľko dní v týždni (dohodou)
  • znalosť anglického jazyka (B2)
  • príjemná komunikácia a príjemné vystupovanie
  • pozitívny a zodpovedný prístup k práci
  • zmysel pre systematickosť a organizačné zručnosti