Hľadáme Analytika na oddelenie logistiky s angličtinou! (Ref. č.: PR/021787)

21.10.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Logistik
Ponúkaný plat (základná mzda): min. 1700€ brutto v závislosti od skúseností kandidáta
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- zhromažďovanie a analýza dát v oblasti logistiky, potrebných k dosahovaniu potrebných výsledkov,
- zaznamenávanie a údržba dátových štruktúr,
- tvorba návrhov potrebných k zefektívneniu procesov,
- zhromažďovanie požiadaviek zákazníkov, vyhodnocovanie a ich nastavovanie,
- analýza sťažností, návrhy opatrení.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vyššie odborné vzdelanie
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Iné znalosti:

Microsoft Excel

- prax min. 3-5 rokov na obdobnej pozícii,
- AJ na plynulej komunikatívnej úrovni, minimálne level: B2,
- MSExcel - expert, (pivot, funkcie, makrá),
- skúsenosti so SAP a WMS systémom,
- znalosť Power BI výhodou,
- analytické myslenie, orientácia na detail,
- výborné komunikačné zručnosti a schopnosť pracovať v tíme.