Ibm

Vieš po taliansky a láka ťa práca v medzinárodnom tíme? Pridaj sa k nám do IBM!

IBM

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava, Slovensko

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Naštartuj svoju kariéru v IBM!

Quote to Cash (Q2C) je interné oddelenie v IBM, ktoré zohráva kľúčovú úlohu pri podpore chodu spoločnosti, dôležitých obchodných rozhodnutiach a firemných výsledkoch. Funguje ako tím založený na hodnotách a ako poradný orgán pre ostatné oddelenia IBM vo svete.

Akú úlohu by si zohrával/a?
Táto pozícia zahŕňa najmä administratívnu podporu v oblasti dodávateľského reťazca pre interných, prípadne externých zákazníkov. Tvojím poslaním je byť spojovacím článkom medzi týmito zákazníkmi a spoločnosťou, a tým prispievať nielen ku spokojnosti zákazníkov, ale aj k výsledkom spoločnosti.

Ako to dosiahneš?
• zabezpečovaním komplexnej podpory zákazníkom IBM po svete, ktorá zahŕňa aktivity od vytvorenia cenovej ponuky, cez spracovanie objednávky, až po samotnú fakturáciu
• poskytovaním služieb pred uskutočnením samotnej objednávky aj po nej, ako sú príprava a administrácia cenovej ponuky či zmluvy, spolupráca pri zabezpečnovaní zľavy, fakturácia a inkasovanie platby
• spoluprácou s internými zákazníkmi a oddeleniami IBM s cieľom vyhovieť potrebám klientov.

Čo potrebuješ k úspechu?
• angličtinu - stredne pokročilá úroveň (B2)
• taliančinu - stredne pokročilá úroveň (B2)
• MS Office - pokročilá úroveň
• dobré komunikačné a vyjednávacie schopnosti
• nadšený a proaktivny prístup
• zmysel pre detail, v kombinácii s logickým a analytickým myslením
• tzv. "out-of-the-box" myslenie.

Prečo práve IBM?
• príležitosť budovať si kariéru a využiť široké spektrum vzdelávacích možností
• práca v multikultúrnom pracovnom prostredí
• kreatívne spôsoby práce
• moderné kancelárie po celej Bratislave
• široký výber benefitov, vrátane nášho Wellbeing programu (zdravé raňajky, kurzy jógy, masáže na pracovisku atď.), 3 dni dovolenky navyše a ďalšie 3 bonusové dni na osobné voľno
• možnosť využitia rôznych zliav (vrátane Multisport karty) a bonusu za odporúčanie rodinných príslušníkov či známych
• min. mzda od 1 050€ (brutto) mesačne, v závislosti od relevantných pracovných skúseností a úrovne znalosti požadovaných jazykov.

Využi príležitosť na zmenu!

Upresnenie platových podmienok

min. mzda od 1 100€ (brutto) mesačne, v závislosti od relevantných pracovných skúseností a úrovne znalosti požadovaných jazykov

Termín nástupu do práce

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Taliansky jazyk (stredne pokročilý - B2)

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie