Kurič - údržbár

okres Trenčín
Trenčín
Na Dolinách 866/27
91105

Typ pracovnej ponuky: Služby; Kurič, Údržbár
Ponúkaný plat (základná mzda): 637 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Možnosť doplnkového dôchodkového sporenia.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
637 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
3. 9. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
3. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Technické a manuálne prierezové zamestnania

Náplň (druh) práce
Samostatná obsluha parného kotla V. triedy na plynné palivo, obsluha tlakových nádob stabilných, obsluha plynových zariadení.
Mimo vykurovacieho obdobia vykonávanie pomocných údržbárskych prác v zariadení podľa pokynov nadriadeného pracovníka.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventazdravotne postihnutého

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
trojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa
zdravotne postihnutého

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Certifikáty

Osvedčenie o spôsobilosti kuriča na samostatnú obsluhu kotlov podľa vyhlášky Slovenského úradu bezpečnosti práce č. 25/1984 Zb. na zaistenie bezpečnosti práce v nízkotlakových kotolniach v znení vyhlášky Úradu bezpečnosti práce Slovenskej republiky č. 75/1996 Z.z., ktorou sa mení a dopĺňa vyhláška Slovenského úradu bezpečnosti práce č. 25/1984 Zb. na zaistenie bezpečnosti práce v nízkotlakových kotolniach (§ 14 ods. 1 písm. e)

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • fyzická zdatnosť

Ďalšie požiadavky:

Výpis z registra trestov, nie starší ako 3 mesiace.
Kurič musí vlastniť:
1. Kuričský preukaz vydaný podľa § 16 zákona č. 124/2006 z.z. a oprávnenie obsluhovať parné kotle V. triedy na plynné palivo,
2. Doklad o absolvovaní aktualizačnej odbornej prípravy AOP, v zmysle požiadaviek vyhl. MPSVaR SR č.356/2007 z.z.,
3. Doklad o absolvovaní základnej odbornej prípravy a overení odborných vedomostí osôb na obsluhu vyhradených technických zariadení na samostatnú obsluhu tlakových nádob stabilných sk. Ab1 a samostatnú obsluhu plynových zariadení v rozsahu sk. B/F, sk. B/g, sk. B/h.

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • trpezlivosť
  • spoľahlivosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Detské mestečko
91105 Trenčín
Slovensko
Tel: +421326572301