Táto ponuka už nie je aktívna

Práca na recepcii, pre študentov

McDonald's Slovakia spol. s r.o.03.09.2019

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Slovenská republika; okres Bratislava
Recepcia

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

 Vedenie a vybavovanie firemnej korešpondencie, scanovanie, správa dokumentov
 Spracovanie došlých faktúr (uloženie, vytlačenie, zápis, kontrola nových dodávateľov)
 Prijímanie a prepájanie prichádzajúcich telefónnych hovorov
 Komunikácia s dodávateľmi (mailová, telefonická)
 Vnútropodniková komunikácia (mailová, telefonická)
 Komunikácia s kuriérskymi spoločnosťami
 Vedenie a kontrola čerpania firemných kariet zamestnancov
 Prijímanie a starostlivosť o návštevy – vítanie, zabezpečenie drobného občerstvenia
 Starostlivosť o recepciu, zasadačku a kuchynku – komplexné zastrešenie chodu recepcie
 Podpora prípravy firemných akcií
 Administratívna agenda podľa potreby zamestnávateľa

Ponúkaný plat

270 EUR

Upresnenie platových podmienok

Flexibilná pracovná doba, podľa dohody
Stravné lístky
Zamestnanecká karta s výhodami
Zľava na jedlo
Príjemné pracovné prostredie
Získanie základných skúseností v oblastí financií
Istoty nadnárodnej spoločnosti

Iné výhody

 Študentka VŠ
 Komunikatívnosť, príjemné a profesionálne vystupovanie
 Samostatnosť, flexibilita, precíznosť, učenlivosť
 Proaktívny prístup k práci
 Odolnosť voči stresu
 Zmysel pre poriadok a čistotu na pracovisku
 Prax z firemnej recepcie je výhodou a komunikačné skúsenosti v angličtine sú výhodou

Druh pracovného pomeru

vedľajší

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Zaujala vás naša ponuka?

Napíšte nám a priložte svoj životopis v slovenskom jazyku

Možno zaujme vašich priateľov alebo známych!