Lekár - pneumológ - zástupca primára oddelenia

03.09.2019 Sanatórium Tatranská Kotlina, n.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Tatranská Kotlina
Prešovský kraj; okres Poprad; Vysoké Tatry
Typ pracovnej ponuky: Lekár
Ponúkaný plat (základná mzda): 2400 - 2700 EUR
Základná mzda + osobný príplatok + príplatok za riadenie.
Termín nástupu do práce: od 1.10.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný
Termín ukončenia výberového konania: 30.11.2019
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Zastupovanie primára počas jeho neprítomnosti, organizácia práce na lôžkovom oddelení a spánkovom laboratóriu. Liečebno - preventívna starostlivosť o pacienta na lôžkovom oddelení.

Iné výhody:

Hradené ubytovanie, mobilný telefón, notebook, iné benefity podľa Kolektívnej zmluvy.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Vhodné pre absolventov: Nie
Vhodné pre osoby so ZP: Áno
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

CENKROS, Internet (e-mail, www), Lotus Notes, Microsoft Access, Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word, MS Project, OpenOffice, SAP, T602