Sr. špecialista optimalizácie predajného kanála

15.09.2019 Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Košice
okres Košice
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Do nášho tímu telefonického predaja hľadáme šikovného, dátovo orientovaného kolegu s analytickým myslením, s predajnou praxou, znalosťou SQL (power BI- výhodou).

Čo bude tvojou náplňou práce ?

Budeš navrhovať a pripravovať pravidelné reporty a analýzy, predkladať návrhy na zlepšenie ukazovateľov výkonnosti a vyhodnocovať prevádzkové dáta

Budeš monitorovať kvalitu a efektívnosť práce vedúcich zamestnancov v oblasti predaja a služieb zákazníkom, poskytovať spätnú väzbu, koučing a rozvíjať ich mäkké zručnosti

Svoju kreativitu a proaktivitu využiješ pri navrhované zlepšení a zefektívnení procesov potrebných pre udržateľnosť plnenia predajných cieľov

Ponúkaný plat (základná mzda):
1200 EUR
Upresnenie platových podmienok:
1200 € + 30 % mesačný bonus
Termín nástupu do práce:
1.10.2019
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Do nášho tímu hľadáme človeka s analytickým myslením a vzťahom k dátam.

Očakáva sa od teba aj proaktívny prístup, flexibilita a zodpovednosť.

Určite u nás využiješ aj cit pre detail a presnosť, dobré komunikačné schopnosti a aktívnu angličtinu.

Dôležitá je znalosť a praktická skúsenosť SQL, dobrá znalosť MS Office - Excel a PowerPoint, výhodou je znalosť Power BI, no naučíš sa aj veľa nových vecí.

- prax v oblasti služieb zákazníkom min. 3 roky

- výborná znalosť MS Office

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Slovak Telekom je moderná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou na slovenskom telekomunikačnom trhu. Naším strategickým partnerom je najväčšia telekomunikačná spoločnosť v Európe – Deutsche Telekom AG, ktorá sa svojimi aktivitami radí medzi hlavných inovátorov v oblasti telekomunikácií a informačných technológií.
Sme vedúcou spoločnosťou v poskytovaní telekomunikačných služieb na Slovensku. Vlastníme a prevádzkujeme telekomunikačnú sieť, ktorá pokrýva celé územie Slovenskej republiky, poskytujeme národné a medzinárodné telefónne služby, ako aj široké portfólio dátových a internetových služieb. Patríme medzi najväčších zamestnávateľov, dlhodobo investujeme do rozvoja našej siete a služieb, a svojimi korporačnými aktivitami prispievame k rozvoju internetizácie Slovenska.
Oblasť pôsobenia:
Činnosti drôtových telekomunikácií
Adresa:
Slovak Telekom
Bajkalská 28
Bratislava
Slovenská republika
www.telekom.sk
Kontaktné údaje:
Monika Hiblárová

Reaguj na ponuku