IT špecialista

26.10.2019 Ubique Systems SK s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Nitriansky kraj
okres Nitra
Nitra
Dolné Hony Nitra
94901

okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo, Informatika - správa systémov; IT/Technical Support Specialist
Ponúkaný plat (základná mzda): 2200 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
2200 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
30. 8. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
28. 10. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)IT a telekomunikácie

Náplň (druh) práce
Kontrola pripojenia zariadenia
Konfigurácia zariadení
Overenie hlavných údajov - model zariadenia, krok trasy, vstupné / výstupné rozhranie
Koordinácia s tímom infraštruktúry, výrobcom liniek, PTME počas uvedenia do prevádzky
Testovanie a validácia definovaných funkcií MES na každej úrovni stanice / funkcie.
Koniec k ukončeniu testovania riešenia MES
Optimalizácia výkonu - Kepware OPC, Cimplcity
Podpora počas tvorby Ghost Build a UAT
Ukončenie uvedenia do prevádzky podľa plánu projektu

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 16:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v skupine odborov Geologické vedy
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v skupine odborov Informatika a výpočtová technika
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v skupine odborov Elektrotechnika
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v skupine odborov Informatika a výpočtová technika

Dĺžka praxe

aspoň 5 rokov

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2

Ďalšie požiadavky:

Rozsiahle skúsenosti s integráciou, konfiguráciou, uvedením do prevádzky, testovaním riešení MES vrátane DCT, PTL, riadkov PLC, PLC zariadení a skenerov
Znalosť formátov údajov PLC
Roky skúseností so spoločnosťami GE Proficy, Cimplicity, Kepware OPC
Dobré pochopenie konfigurácie PfMD
Dobrá znalosť architektúry klientskeho servera
Dobre znalý riešenia GE MES MPT - funkčnosť, závislosť a rozhranie s iným systémom
Schopné dodržiavať zavedené pracovné postupy / normy
Koordinácia s viacerými zúčastnenými stranami od viacerých dodávateľov
Znalosť konfigurácie systému ANDON
Znalosť nástroja diaľkového ovládania Dameware mini
Skúsený v SQL dotazoch

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • praktické myslenie
  • precíznosť (presnosť)

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Ubique Systems SK s.r.o.
Jelenia 1
81105 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko