PRÁCA V ŠPANIELSKU - HOTELOVÝ FOTOGRAF - KANÁRSKE OSTROVY, MALORKA

13.10.2019 Agentúra PRO-STAFF s.r.o.
Miesto práce: Kanárske ostrovy
Malorka

Španielsko
Typ pracovnej ponuky: Fotograf, Umelecký fotograf
Ponúkaný plat (základná mzda): 960 - 960 EUR
• čistý mesačný príjem 960 Eur netto mesačne
• strava v hoteli zadarmo
• ubytovanie v hoteli, prípadne v apartmánoch v blízkosti zdarma
• sociálne a zdravotné poistenie v Španielsku
• preplatenie letenky do Španielska po odpracovaní 4 mesiacov
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 15

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Máš rád fotografovanie?
Chceš pracovať v zahraničí v peknom prostredí pri mori?
Chceš si predĺžiť leto a stráviť zimu 2019/2020 na Kanárskych ostrovoch?
Chceš získať skúsenosti v zahraničí s prácou, ku ktorej patrí ubytovanie, strava a poistenie?

Staň sa hotelovým fotografom v Španielsku na Kanárskych ostrovoch alebo Malorke!

Tvojou prácou bude fotografovanie hostí v hoteli, upravovanie a predaj fotografií v spolupráci s tvojim tímom.

Iné výhody:

• destinácie v Španielsku: Kanárske ostrovy - Gran Canaria, Lanzarote, Tenerife, Fuerteventura (počas celého roka); Malorka (len počas leta)
• práca v medzinárodnom tíme v peknom prostredí pri mori
• nové kontakty
• zlepšenie jazykových znalostí
• asistenčné služby našej agentúry

Ak si pripravený na nové dobrodružstvo v Španielsku, daj nám o sebe vedieť.

Ako na to:
• reaguj na tento inzerát
• zaregistruj sa v našej databáze na www.prostaff.sk
• absolvuj skype pohovor so španielskym zamestnávateľom
• ak si ťa vyberú, bališ kufre a ideš fotiť do Španielska

Tešíme sa na Teba!

Viac informácií - Práca v Španielsku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Vhodné pre absolventov: Áno

Niečo o tebe:
• máš viac ako 18 rokov
• si tímový hráč
• hovoríš anglicky, prípadne inými jazykmi
• si pripravený sa učiť
• máš čas vycestovať do Španielska na 4 - 12 mesiacov
• skúsenosti s fotografovaním alebo prácou fotografa sú vítané, nie však nevyhnutné

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Práca v zahraničí a brigády v zahraničí pre študentov najmä v oblasti cestovného ruchu. Sezónna aj dlhodobá práca v zahraničí - v Španielsku, Nemecku, Holandsku, Grécku, Taliansku, na Malte, Cypre a v iných krajinách EÚ.
Agentúra Pro-Staff je pracovná agentúra, ktorá pôsobí na trhu sprostredkovania pracovných pobytov v zahraničí od roku 2002. Ponúkame prácu v zahraničí u overených zamestnávateľov a niektoré pracovné ponuky sú bez poplatkov agentúre.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania

Adresa:

Agentúra PRO-STAFF s.r.o.
Karpatská ul. 3256/15, kancelária č. 517 a 518
Poprad
Slovenská republika
www.prostaff.sk/praca-v-zahranici/

Kontaktné údaje:

Mgr. Lívia Husárová
Karpatská ul. 3256/15, kancelária č. 517 a 518, Poprad, 05801, Slovenská republika
Tel: 0905524996