NÁBOROVÝ PRACOVNÍK - PERSONALISTA S ANGLIČTINOU - TRENČÍN. NÁSTUP: OKTÓBER 2019

14.09.2019 Europersonnel s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Dolný Šianec 1, 911 01 Trenčín
okres Trenčín; Trenčín
Typ pracovnej ponuky: Administratívny pracovník, Obchodný zástupca, Office manažér, Personalista, Personálny konzultant, PR manažér, Projektový manažér, Recepčná, Recruiter, špecialista výberov, Zákaznícky servis
Ponúkaný plat (základná mzda): 600 - 1000 EUR
600 Eur/brutto + variabilná zložka mzdy (prémie) podľa dosiahnutých výsledkov v práci.
Mesačný plat sa pohybuje okolo 700 - 900 Eur v čistom.
Termín nástupu do práce: od 1.10.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný, živnosť
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Sme agentúra ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce do zahraničia a poradenstvom v oblasti personalistiky.

Hľadáme šikovnú kolegyňu na pozíciu náborový pracovník - personalista do našej kancelárie v Trenčíne.
Pracuje sa na skrátenú pracovnú dobu pondelok - piatok od 9:00 - 16:00 hod.

Náplň práce:

- inzerovanie voľných pracovných pozícii
- denná komunikácia v anglickom jazyku
- vyhľadávanie uchádzačov o zamestnanie
- príprava uchádzačov na vycestovanie do zahraničia a ich nástup do práce
- vyhľadávanie nových klientov v zahraničí
- administratívne práce

Iné výhody:

- dlhodobá pracovná pozícia
- možnosť kariérneho rastu
- pracuje sa v mladom kolektíve

Pokiaľ máte záujem o danú pracovnú pozíciu zašlite nám životopis s fotkou na email: email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (pokročilý - C1)
Vhodné pre absolventov: Nie

- komunikatívna znalosť anglického jazyka slovom aj písmom - nutná
- ovládanie strojopisu a práce na počítači /microsoft word, excel, internet/
- predchádzajúca prax v personálnej agentúre - výhodou
- odolnosť voči stresu, zodpovednosť, flexibilita, samostatné myslenie