IOS Developer / iOS vývojár

13.09.2019 Nordlicht IT Solutions, s. r. o.
Miesto práce: Slovensko
Košický kraj
okres Košice
Košice-Juh
Južná trieda 48
04001

Typ pracovnej ponuky: Informatika - software, Veda a výskum; Programátor, Výskumný a vedecký pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 1600 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1600 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
28. 8. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
28. 8. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

IT a telekomunikácie

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:spolupraca s personalnymi agenturami

Náplň (druh) práce
We are looking for an iOS developer who possesses a passion for pushing mobile technologies to the limits and will work with our team of talented engineers to design and build the next generation of our mobile applications.

Responsibilities:
- Design and build advanced applications for the iOS platform
- Collaborate with cross-functional teams to define, design, and ship new features.
- Unit-test code for robustness, including edge cases, usability, and general reliability.
- Work on bug fixing and improving application performance.
- Continuously discover, evaluate, and implement new technologies to maximize development efficiency.

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Ďalšie požiadavky:

Requirements:
- Proven working experience in software development
- Working experience in iOS development
- Have published one or more iOS apps in the app store
- A deep familiarity with Objective-C and Cocoa Touch
- Experience working with iOS frameworks such as Core Data, Core Animation, Core Graphics and Core Text
- Experience with third-party libraries and APIs
- Working knowledge of the general mobile landscape, architectures, trends, and emerging technologies
- Solid understanding of the full mobile development life cycle

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Nordlicht IT Solutions, s. r. o.
04001 Košice-Juh
Slovensko