Android developer / Android vývojár

14.08.2019 Nordlicht IT Solutions, s. r. o.
Miesto práce: Slovensko
Košický kraj
okres Košice
Košice-Juh
Južná trieda 48
04001

Typ pracovnej ponuky: Veda a výskum; Android programátor, IT architekt, Výskumný a vedecký pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 1600 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1600 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
28. 8. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
28. 8. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

IT a telekomunikácie

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:spolupráca s personálnymi agentúrami, medzi vlastnými kontaktmi

Náplň (druh) práce
We are looking for an Android Developer who possesses a passion for pushing mobile technologies to the limits.
This Android app developer will work with our team of talented engineers to design and build the next generation of our mobile applications.
Android programming works closely with other app development and technical teams.

Responsibilities:
- Design and build advanced applications for the Android platform
- Collaborate with cross-functional teams to define, design, and ship new features
- Work with outside data sources and APIs
- Unit-test code for robustness, including edge cases, usability, and general reliability
- Work on bug fixing and improving application performance
- Continuously discover, evaluate, and implement new technologies to maximize development efficiency

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Ďalšie požiadavky:

Requirements:
- Proven software development experience and Android skills development
- Proven working experience in Android app development and
- Have published at least one original Android app
- Experience with Android SDK
- Experience working with remote data via REST and JSON
- Experience with third-party libraries and APIs
- Working knowledge of the general mobile landscape, architectures, trends, and emerging technologies
- Solid understanding of the full mobile development life cycle.

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Nordlicht IT Solutions, s. r. o.
04001 Košice-Juh
Slovensko