PHP developer / PHP vývojár

19.09.2019 Nordlicht IT Solutions, s. r. o.
Miesto práce: Slovensko
Košický kraj
okres Košice
Košice-Juh
Južná trieda 48
04001

Typ pracovnej ponuky: Informatika - software, Veda a výskum; Programátor, Výskumný a vedecký pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1500 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
28. 8. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
28. 8. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

IT a telekomunikácie

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:spolupráca s personálnymi agentúrami, medzi vlastnými kontaktmi

Náplň (druh) práce
We are looking for a PHP Developer who is dedicated to the craft, writes code that they are proud of and can hit the ground running.

Responsibilities:
- Write “clean”, well-designed code
- Produce detailed specifications
- Troubleshoot, test and maintain the core product software and databases to ensure strong optimization and functionality
- Contribute in all phases of the development lifecycle
- Follow industry best practices
- Develop and deploy new features to facilitate related procedures and tools if necessary

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Ďalšie požiadavky:

Requirements:
- Proven software development experience in PHP
- Understanding of open source projects like Wordpress, Joomla, Drupal, Wikis, osCommerce, etc
- Demonstrable knowledge of web technologies including HTML, CSS, Javascript, AJAX etc
- Good knowledge of relational databases, version control tools and of developing web services
- Experience in common third-party APIs (Google, Facebook, Ebay etc)
- Passion for best design and coding practices and a desire to develop new bold ideas

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Nordlicht IT Solutions, s. r. o.
04001 Košice-Juh
Slovensko