DevOps Engineer / DevOps Inžinier

Miesto práce: Slovensko
Košický kraj
okres Košice
Košice-Juh
Južná trieda 48
04001

Typ pracovnej ponuky: Informatika - software; Programátor
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1500 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
28. 8. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
28. 8. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

IT a telekomunikácie

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:spolupráca s personálnymi agentúrami, medzi vlastnými kontaktmi

Náplň (druh) práce
We are looking for a DevOps Engineer to help us build functional systems that improve customer experience.
DevOps Engineer responsibilities include deploying product updates, identifying production issues and implementing integrations that meet customer needs.
If you have a solid background in software engineering and are familiar with Ruby or Python, we’d like to meet you.
Ultimately, you will execute and automate operational processes fast, accurately and securely.

Responsibilities:
- Implement integrations requested by customers
- Deploy updates and fixes
- Provide Level 2 technical support
- Build tools to reduce occurrences of errors and improve customer experience
- Develop software to integrate with internal back-end systems
- Perform root cause analysis for production errors
- Investigate and resolve technical issues
- Develop scripts to automate visualization
- Design procedures for system troubleshooting and maintenance

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Ďalšie požiadavky:

Requirements:
- Work experience as a DevOps Engineer or similar software engineering role
- Good knowledge of some scripting language, like e.g. Ruby, Python, ...
- Working knowledge of databases and SQL
- Problem-solving attitude
- Team spirit

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Nordlicht IT Solutions, s. r. o.
04001 Košice-Juh
Slovensko