Recepčná/ý HORIZONT Resort ****

15.09.2019 TATRA TRADING INTERNATIONAL s.r.o.
Miesto práce: Stará Lesná 178
Prešovský kraj; okres Kežmarok, okres Levoča, okres Poprad, okres Spišská Nová Ves, okres Stará Ľubovňa
Typ pracovnej ponuky: Recepčná
Ponúkaný plat (základná mzda): 750 - 750 EUR
Mzdové podmienky sú stanovené v sume netto. Výsledná suma závisí aj od odpracovaných smien, príplatkových dní ako sú sviatky, soboty, nedele a nočné.
Termín nástupu do práce: od 30.9.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný
Termín ukončenia výberového konania: 16.9.2019
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Zodpovednosť za procesy check in a check out a celkový chod recepcie. Poskytovanie komplexných informácií hosťom. Aktualizovanie, kontrolovanie a potvrdzovanie rezervácii hostí. Vybavovanie telefonickej a mailovej komunikácie, administratíva spojená s chodom recepcie. Práca s finančnou hotovosťou, zodpovednosť za prijaté online/offline platby, kompletná denná uzávierka. Práca na hlavný pracovný pomer.

Iné výhody:

Práca v stabilnej neustále sa rozvíjajúcej spoločnosti so zahraničným zázemím. Zamestnanecké benefity na konzumy a vstupy v našich zariadeniach. Príplatok na stravu, ktorá je poskytovaná priamo v zariadení.

Znalosť anglického jazyka je nevyhnutnosťou každý ďalší iba výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

- svedomitosť
- pracovitosť
- lojálnosť
- korektný prístup k práci
- zodpovednosť
- príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Tatra Trading International s.r.o. je orientovaná na hotelový , kongresový a wellness business. Je to výnimočný špičkový projekt ocenený viacerými certifikátmi v oblasti enviromentalistiky, ekológie, hotelových a reštauračných služieb, s medzinárodnou klientelou a s významným postavením na slovenskom trhu cestovného ruchu.Spoločnosť prevádzkuje exkluzívny hotel Horizont Resort**** a hotel Hills**** v Starej Lesnej.

Oblasť pôsobenia:

Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností

Adresa:

TATRA TRADING INTERNATIONAL s.r.o.
178
Stará Lesná
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Danka Lacušová
178, Stará Lesná, 059 60, Slovenská republika