Operátor lamelovacej linky

15.09.2019 Nissens Slovakia, s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
okres Nové Mesto nad Váhom
Čachtice
Malinovského 1275
91621

Typ pracovnej ponuky: Chemický priemysel; Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,97 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- základná mzda od 4,97eur do 6,86eur/hodina vrátane variabilnej zložky mzdy
- práca v stabilnej a silnej medzinárodnej strojárskej spoločnosti
- perspektíva dlhodobého zamestnania
- možnosť odborného a kariérneho rastu
- zabezpečená doprava plne hradená spoločnosťou zo smeru Stará Turá, Nové Mesto nad Váhom, Banka, Piešťany, Vrbové a okolité obce
- kompenzácia cestovných nákladov
- počas skúšobnej doby garantovaná variabilná zložka mzdy v minimálnej výške 20%
- po skúšobnej dobe variabilná zložka mzdy do výšky 30%
- príplatky nad rámec Zákonníka práce
- široký sociálny program a balíček benefitov pre zamestnancov (firemné akcie pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov, príspevok pri narodení dieťaťa a iné)

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
4,97 € za hodinu

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
27. 8. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
28. 8. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Náplň (druh) práce
• obsluha jednoúčelových tvárniacich strojov a zariadení
• vkladanie/odoberanie kusov do/zo stroja
• operatívne nastavovanie jednoúčelových tvárniacich strojov
• meranie a vizuálna kontrola vyrábaných komponentov

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
trojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • manuálna zručnosť
  • samostatnosť
  • technická gramotnosť

Osobnostné predpoklady
  • praktické myslenie
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť
  • pozornosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Nissens Slovakia, s.r.o.
91621 Čachtice
Slovensko