Recepčná/ý Penzión RAKI***

30.08.2019 Mgr. Imrich Rák - RAKI

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Petržalka
Kopčianska 82/D

Bratislavský kraj; okres Bratislava; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Recepčná
Ponúkaný plat (základná mzda): 4 EUR/hod.
Hodinová sadzba 4€/ hodinu + príplatky cez víkendy a sviatky.
Termín nástupu do práce: od 15.9.2019
Druh pracovného pomeru: brigáda, polovičný úväzok, vedľajší
Termín ukončenia výberového konania: 30.9.2019
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu - práca na dohodu/TPP/skrátený úväzok/
- vhodné pre študenta ako dlhodobá brigáda
- check in/out hostí, fakturácia, komunikácia s hosťom, denný audit, uzávierky systémov, starostlivosť o čistotu na recepcii
- kompletná administratíva, vybavovanie korešpondencie
- poskytovanie informácií a riešenie problémov hostí
- pohotové reakcie na požiadavky klientov,
- pracuje sa na smeny 7:00-15:00 a 15:00-22:00 hod (dá sa upraviť podľa dohody medzi recepčnými)
- predchádzajúce skúsenosti z recepcie sú vítané ale práca je vhodná aj pre absolventa,
- aktívna znalosť anglického jazyka je pre prácu na recepcii nutnosť.

Iné výhody:

Práca v mladom kolektíve.
Penzión RAKI*** & WELLNESS je trojhviezdičkový penzión, ktorý sa nachádza v príjemnom, tichom prostredí iba 5 minút cesty od centra Bratislavy, 3 km od výstaviska Incheba Expo a na skok od Viedne a Budapešti. Svojim klientom ponúka vysoký štandard ubytovacích,stravovacích a relaxačných služieb.

Hľadáme osobu s dobrými komunikačnými schopnosťami, príjemného vzhľadu, požadujeme zodpovedný prístup k práci a pozitívne myslenie.
V prípade záujmu o danú pozíciu pošlite životopis doplnený fotografiou na uvedenú e-mailovú adresu: email
Prípadne nás kontaktujte telefonicky: +421 904 949 224

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno

Pokladňa - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - pokročilý