Hľadáme zodpovedného Špecialistu kvality!

10.10.2019 ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Čadca
Typ pracovnej ponuky: Inžinier kvality, Kontrolór, Špecialista ISO
Ponúkaný plat (základná mzda): 900 EUR
v závislosti od skúseností kandidáta
Termín nástupu do práce: od 1.10.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Máte skúsenosti v oblasti kontroly kvality a chuť ďalej rozvíjať svoje zručnosti v medzinárodnej spoločnosti? Potom pre vás máme zaujímavú ponuku!

Hľadáme zodpovedného a samostatného človeka, ktorý zastreší nasledovné:

* účasť na príprave auditov treťou stranou a participácia na interných auditoch
* komunikácia a starostlivosť o procesy s pridelenými zákazníkmi a ich pravidelná
návšteva
* participácia na stretnutiach oddelenia kvality
* riešenie problémov vo výrobnom procese, riadenie, overovanie a
implementácia nápravných opatrení
* vytváranie dokumentácie podľa požiadaviek zákazníka - ISIR, 4M a
zabezpečenie IMDS statusu pre nové projekty a v prípade EO zmien
* práca s interným systémom

Iné výhody:

* príspevok na dopravu
* zaujímavý sociálny program
* práca v mladom a dynamickom kolektíve
* bonusový systém odmeňovania
* pitný režim
* príspevky pri dôležitých životných udalostiach
* darčeky pri príležitosti Veľkonočných a vianočných sviatkov

V prípade záujmu, prosíme uchádzačov o zaslanie životopisu v angličtine.

Svojou reakciou na pracovný inzerát v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu Oznámenie o ochrane osobných údajov, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/manpower/sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

(i) moje osobné údaje budú spracovávané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Lazaretská 8, Bratislava 811 08, Slovenská republika, IČO: 35 958 898, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“) v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente Oznámenie o ochrane osobných údajov; a

(ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v Oznámení o ochrane osobných údajov, alebo na email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Čím nás zaujmete?
* určite zodpovednosťou a samostatnosťou
* schopnosťou pohotovo reagovať a
komunikatívnosťou
* prehľadom o systéme REACH
* znalosti o SPC, MSA (R&R)
* skúsenosťami s kontrolou kvality ideálne v
strojárskom priemysle