DLHODOBÁ PRÁCA - CHYŽNÁ v centre Bratislavy s možnosťou ubytovania

16.09.2019 ALL BIZ EU, s. r. o.
Miesto práce: Práca sa vykonáva v hoteli v centre Bratislavy.
Bratislavský kraj; okres Bratislava; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Chyžná, Upratovačka
Ponúkaný plat (základná mzda): 5,8 EUR/hod.
od 5,00€ v čistom / hodina
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda, hlavný, vedľajší
Termín ukončenia výberového konania: 27.9.2019
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Upratovanie a príprava hotelových izieb.
Práca sa vykonáva iba na 1 smenu (8 hodín).

Iné výhody:

- príspevok na stravovanie priamo v hoteli
- príspevok na cestovanie v prípade dochádzania do Bratislavy
- možnosť ubytovania v rodinnom dome v Bratislave

UCHÁDZAČOV PROSÍME PRIPOJIŤ AKTUÁLNY ŽIVOTOPIS S FOTOGRAFIOU A TELEFÓNNYM ČÍSLOM! Vybraných uchádzačov kontaktujeme telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie
Vhodné pre osoby so ZP: Áno

manuálna zručnosť
kultivovaný slovný prejav - schopnosť vyjadrovania sa
samostatnosť
dobrý zdravotný stav

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
Administratívne služby
Čistiace a upratovacie služby

Oblasť pôsobenia:

Ostatné čistiace činnosti

Adresa:

ALL BIZ EU, s. r. o.
Vojtecha Tvrdého 12
Žilina
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

ALL BIZ EU, s.r.o.
Vojtecha Tvrdého 12, Žilina, 010 01, Slovenská republika
Tel: 0911555391