Brigádnik – právny asistent

16.11.2019 Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- príprave rešerší právnych názorov, článkov, publikácií, rozhodnutí, iných právnych informácií na zadanú právnu otázku, vrátane formulácie právneho názoru k zadanej právnej otázke;
- monitoring legislatívneho procesu a noviniek v oblasti právnej literatúry, právnej doktríny a iných právnych informácií;
- vykonávanie menej náročných právnych úloh a zadaní, vrátane zadaní na kontakt s externými subjektmi (podateľne, katastre, OR, nahliadnutie do súdnych spisov, a pod.)
Ponúkaný plat (základná mzda):
Zamestnávateľ neuviedol
Upresnenie platových podmienok:
4€/hodina
Termín nástupu do práce:
- dohodou
Druh pracovného pomeru:
brigáda

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
študent – vysoká škola
- proaktivita, samostatnosť
- nie je podmienkou
- MS OFFICE