Brigádnik – právny asistent

17.09.2019 Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- príprave rešerší právnych názorov, článkov, publikácií, rozhodnutí, iných právnych informácií na zadanú právnu otázku, vrátane formulácie právneho názoru k zadanej právnej otázke;
- monitoring legislatívneho procesu a noviniek v oblasti právnej literatúry, právnej doktríny a iných právnych informácií;
- vykonávanie menej náročných právnych úloh a zadaní, vrátane zadaní na kontakt s externými subjektmi (podateľne, katastre, OR, nahliadnutie do súdnych spisov, a pod.)
Ponúkaný plat (základná mzda):
Zamestnávateľ neuviedol
Upresnenie platových podmienok:
4€/hodina
Termín nástupu do práce:
- dohodou
Druh pracovného pomeru:
brigáda

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
študent – vysoká škola
Všeobecne požadované znalosti:
- proaktivita, samostatnosť
- nie je podmienkou
- MS OFFICE

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Slovak Telekom je moderná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou na slovenskom telekomunikačnom trhu. Naším strategickým partnerom je najväčšia telekomunikačná spoločnosť v Európe – Deutsche Telekom AG, ktorá sa svojimi aktivitami radí medzi hlavných inovátorov v oblasti telekomunikácií a informačných technológií.
Sme vedúcou spoločnosťou v poskytovaní telekomunikačných služieb na Slovensku. Vlastníme a prevádzkujeme telekomunikačnú sieť, ktorá pokrýva celé územie Slovenskej republiky, poskytujeme národné a medzinárodné telefónne služby, ako aj široké portfólio dátových a internetových služieb. Patríme medzi najväčších zamestnávateľov, dlhodobo investujeme do rozvoja našej siete a služieb, a svojimi korporačnými aktivitami prispievame k rozvoju internetizácie Slovenska.
Oblasť pôsobenia:
Činnosti drôtových telekomunikácií
Adresa:
Slovak Telekom
Bajkalská 28
Bratislava
Slovenská republika
www.telekom.sk
Kontaktné údaje:
Luprich Peter
Tel:
 
Reaguj na ponuku