Skladový a manipulačný pracovník

16.09.2019 Elastomer Solutions, s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
okres Púchov
Beluša
Továrenská 422
01861

Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády, Špedícia, doprava a logistika; Pomocný pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 670 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Celkové mzdové ohodnotenie a benefity:
Základná mzda - 670,00 € / mesačne
Variabilné zložky mzdy :
- osobné ohodnotenie - 100,00 € / mesačne
- dochádzkový bonus - 50,00 € / mesačne
- vernostný bonus - 50,00 €/ mesačne ( po odpracovaní 3 rokov)
- vernostný bonus - 100,00 € / mesačne ( po odpracovaní 7 rokov)
- stravné lístky v hodnote 4,00 € / kus - doplatok zamestnanca len 0,98 €/ kus
- darčekové poukážky na vianoce a veľkú noc - 30,00 € - 50,00 €
- Vianočné a športové podujatia
- príspevky zamestnávateľa pri narodení dieťaťa, pri vlastnej svadbe
- stabilné pracovné miesto a príjemné pracovné prostredie
- možnosť vzdelávania

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
670 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
26. 8. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
26. 8. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Logistika, skladovanie a poštové služby

Náplň (druh) práce
Hlavné úlohy a zodpovednosti
- Zaskladňovanie výrobkov na sklad hotových výrobkov
- Preskladňovanie výrobkov na ďalšie stanovisko určené pre ďalšie spracovanie alebo kontrolu
- Rozlišovanie typov výrobkov podľa štádia rozpracovanosti/bez montáže, s montážou, bez kontroly, s kontrolou/
- Udržiavanie poriadku a čistoty
- Práca so skenerom
- Chystanie expedície podľa pracovnej inštrukcie, štítkovanie, balenie
- Nakladanie zásielok podľa požiadaviek
- Vykladanie tovaru a ich príjem na sklad
- Účasť na poradách
- Vykonávanie ďalších činností na základe pokynov nadriadeného, v súvislosti s danou pozíciou, organizačným začlenením a pracovnými postupmi

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Certifikáty

Preukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • tímová práca
  • samostatnosť
  • manuálna zručnosť

Ďalšie požiadavky:

Praktická znalosť ovládania Vysokozdvižného vozíka je vítaná, ale nie je podmienkou.

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Elastomer Solutions, s.r.o.
01861 Beluša
Slovensko
Tel: +421424651811