Obchodník vo výrobnej firme

17.09.2019 ZOVOS - EKO, s.r.o.
Miesto práce: Čab
Slovenská republika; Nitriansky kraj; okres Hlohovec, okres Nitra, okres Topoľčany
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Obchodník, predajca, Obchodný zástupca
Ponúkaný plat (základná mzda): 1400 - 1680 EUR
Základná mzda 1400 € + 20% prémia + 13 plat
Termín nástupu do práce: do 30.9.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný
Termín ukončenia výberového konania: 15.9.2019
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáte si prácu ako obchodník vo výrobnej firme ? Staňte sa členom nášho tímu.
Tvojou prácou bude:
• vyjednávanie obchodných podmienok konkrétnych obchodných prípadov
• komplexná starostlivosť o jednotlivé obchodné prípady
• komplexná starostlivosť o súčasných zákazníkov
• akvizícia nových zákazníkov
• analýza trhu – obchodných možností
• prezentácia firmy na výstavách v zahraničí

Iné výhody:

DDP - zamestnávateľ prispieva 2 % z Vašej hrubej mzdy

Informácie pre uchádzača:

Požadujeme :
-technické alebo ekonomické vzdelanie
-technické myslenie, komunikatívnosť, obchodný duch, samostatnosť, flexibilita, -zodpovednosť a pozitívny prístup

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Nemecký jazyk (mierne pokročilý - B1)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word

- technické myslenie, komunikatívnosť, obchodný duch, samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť a pozitívny prístup

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Výroba špeciálnych kontajnerov pre zabudovanie technologických celkov zákazníka.

Oblasť pôsobenia:

Výroba kovových konštrukcií a ich častí

Adresa:

ZOVOS - EKO, s.r.o.
268
Čab
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Anna Rondošová
268, Čab, 951 24, Slovenská republika
Tel: 0905561862