Práca pre každého, kto si chce pracovať v 2 zmennej prevádzke s ubytovaním a dopravou do práce NÁSTUP ihneď

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pracovné pozície a náplň práce:
práca je vhodná pre tých, čo majú skúsenosti v automobilovom priemysle: buď skúsenosť s prácou vo výrobe automobilov v minimálnej dĺžke 6 mesiacov alebo pracovné
skúsenosti u dodávateľa automobilového priemyslu v minimálnej dĺžke 9 mesiacov. Všetko potrebné vás naučíme v našej Tréningovej akadémii.

Zmennosť:
2-zmenná prevádzka - 8 hodinové zmeny
Pondelok až piatok - týždeň ranná, týždeň poobedná zmena
V prípade potreby práca aj v sobotu alebo práca nadčas počas niektorých dní v pracovnom týždni, podľa potrieb klienta.

Stravovanie:
Počas prestávok si môžete oddýchnuť alebo sa občerstviť výberom zo širokej ponuky nápojov a malého občerstvenia z automatov, ktoré sú umiestnené v oddychových zónach.
Stravné máte vo výške 5,30€ - z toho 1€ hradí zrážkou zo mzdy zamestnanec

Stravovať sa dá na prevádzke - jedáleň - viac druhov jedál.
Stravné je formou dobíjania kreditu na dochádzkovú kartu zamestnanca.

Do práce sa môžete pohodlne dopraviť našou autobusovou dopravou, ktorá je zabezpečená na rôznych trasách z okolitých miest aj obcí. Ak sa rozhodnete pre inú dopravu do/z práce, poskytneme vám príspevok vo výške 20 EUR mesačne.

Ponúkaný plat

905 - 935 EUR

Upresnenie platových podmienok

PRIEMERNÝ MESAČNÝ ZÁROBOK: 1136 € - 1173 €* Základ tvorí tarifná mzda 905 €* + od 1. dňa mesiaca nasledujúceho po uplynutí 3-mesačnej skúšobnej doby 935 €* + výrobný bonus 0 – 15 % tarifnej mzdy + 13. plat + príspevok na dopravu 20 €* /V prípade, že ste skúsený operátor v oblasti AUTOMOBILOVÉHO PRIEMYSLU - hneď nastupujete so základ. mzdou 935€/

Benefity a ďalšie výhody

Zamestnanecké výhody, benefity
- Práca na dve zmeny
- Mesačný Bonus vo výške 5%-15% podľa odpracovaných mesiacov
- Stravovacia karta hradená nad rámec zákona
- Zdarma Zabezpečená doprava v rámci NR a z ďalších smerov: Nové Zámky, Piešťany, Trnava, Topoľčany, Zlaté Moravce, Levice, Šaľa, Tešedíkovo, Galanta, Partizánske, Komárno
Trasy zmluvnej dopravy: doprava v rámci Nitry a ostatné trasy ZADARMO...
- Linka: Nitra
- Linka: Trnava - Nitra
- Linka: Piešťany - Hlohovec - Nitra
- Linka: Partizánske - Topoľčany - Nitra
- Linka: Hronský Beňadik - Zlaté Moravce - Nitra
- Linka: Levice - Vráble - Nitra
- Linka: Horné Saliby - Šaľa - Nitra
- Linka: Nové Zámky - Šurany - Nitra
- Linka: Galanta - Nitra

Termín nástupu do práce

od 21.1.2021 do 21.1.2021

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Iné výhody:

Práca v 2-zmennej prevádzke od pondelka do piatku /6:00-14:30, 14:00-22:30/

- pracovná zmluva (plný úväzok) bez skúšobnej doby
- stravné lístky
- možnosť záloh
- zmluvná doprava z okolia
- ubytovanie v Nitre – ubytovňa
- doprava z ubytovne do práce a naspäť – zabezpečená
- bezplatné právne poradenstvo
- bezúročné mikropôžičky
- pracovné oblečenie, obuv zabezpečené
- sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
- celodenná starostlivosť koordinátora

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno