Predajca elektrospotrebičov (TO)

10.08.2019 FAST PLUS, spol. s r.o.
Miesto práce: Slovensko
Nitriansky kraj
okres Topoľčany
Topoľčany
P. Jilemnického 4892/93
95501

Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika, Obchod; Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda): 320 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Budeš zarábať:
- zákl. zložka mzdy 320€ + pohybl. zložka (závislá od predaja) + zákonné príplatky (spolu 850–950€ i viac / mesiac), no v našej spoločnosti pracujú i obchodníci, ktorí zarábajú viac ako 1400€. Počas zapracovania Ťa podržíme garantovanou mzdou.
- firma poskytuje zamestnancom kredit na zľavy do výšky 1000€ na osobu ročne
- budeš mať motivujúce finančné odmeňovanie
- dostaneš finančné príspevky pri výnimočných príležitostiach (vlastná svadba, narodenie dieťaťa)
- dostaneš zamestnaneckú zľavu na pohonné hmoty
- dostaneš príležitosť vybudovať si solídnu kariéru, podporíme tvoje nadšenie pre elektro a rozvinieme talent I zručnosti, ktoré si nadobudol v iných zamestnaniach, či počas svojho života
- dostaneš nadštandardné stravné: 4,20€
- budeš pracovať v pracovnej dobe: krátky/dlhý týždeň a stále sa vieš dohodnúť, ak budeš potrebovať zmenu pre nečakané, či očakávané udalosti
- budeš mať pracovný pomer na dobu neurčitú od momentu, kedy podpíšeš pracovnú zmluvu!
- staneš sa jedným z tímu zamestnancov najúspešnejšej siete elektropredajcov, ktorá sa raketovo rozvíja a naberá na kvalitách
- budeš mať príležitosť pracovať s najnovšími technológiami a novinkami z oblasti elektra, ktoré si v rámci možnosti môžeš otestovať aj v pohodlí svojho domova
- zúčastníš sa atraktívnych školení, ktoré sa ti zarátajú do pracovnej doby a okrem vzácnych vedomostí si odnesieš aj cenné darčeky. Naše školenia nie sú nudné, sú hravé a efektívne a vedomosti, ktoré nadobudneš vieš uplatniť všade vo svojom živote.
- zapojíme ťa sa do prepracovaného adaptačného programu pre nových zamestnancov s garantovaným postupom, u nás sa nestratíš
- zúčastníš sa pravidelných tímových akcií, ktoré ťa obohatia o množstvo nových priateľov a nezabudnuteľných zážitkov
- zapojíme ťa do pravidelných zamestnaneckých súťaží o hodnotné ceny a peňažné prémie nad rámec tvojej mzdy

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
320 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
26. 8. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
26. 8. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Obchod, marketing a reklama

Náplň (druh) práce
Tvojím poslaním v našej rodine PLANEO Elektro bude prioritne predaj elektroniky.
Pracovať budeš s tovarom aj s pokladňou a pre efektívne fungovanie sa budeš podieľať na poriadku ako na predajni tak aj v sklade.
Naučíme ťa obchodovať!

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:30
do 21:15

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • samostatnosť
  • fyzická zdatnosť

Počítače:
  • Microsoft Windows - pokročilá
  • Internet - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

- trestná bezúhonnosť podmienkou

Osobnostné predpoklady
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • sebaistota

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

FAST PLUS, spol. s r.o.
Na pántoch 18
83106 Bratislava-Rača
Slovensko
Tel: +421911293414