Kuchár/ka

12.10.2019 PARKHOTEL na Baračke, s. r. o.
Miesto práce: Trenčiansky kraj; okres Ilava, okres Trenčín; Trenčianske Teplice
Typ pracovnej ponuky: Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo; Kuchár
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Termín nástupu do práce: od 31.10.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný, živnosť
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

výroba jedál v teplej a studenej kuchyni
príprava hotových jedál a jedál na objednávku
výdaj jedál pri bufetovej forme stravy
kontrola a dodržiavanie technológie prípravy jedál a platných
koordinácia objednávok potravín a surovín pre kuchyňu
organizácia práce v kuchyni
dodržiavanie zásad SVP a HACCP
príprava kalkulácii, evidencia výdaja stravy,
spolupodiela sa na vytváraní nových jedálnych lístkov a sezónnej ponuky
zodpovednosť za zverené hodnoty

Iné výhody:

príjemné prostredie rodinného hotela
prevažná časť pobytových hostí s polpenziou
možnosť využívať hotelový wellnes v osobnom voľne
možnosť bezplatného zamestnaneckého ubytovania

Informácie pre uchádzača:

minimálna dĺžka praxe v hotelovej kuchyni minimálne 5 rokov
tímový hráč
kreativita, zmysel pre zodpovednosť a poriadok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno
Vhodné pre mladistvého: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Parkhotel na Baračke, s.r.o. vznikla v roku 2014. Prevádzkuje PARKHOTEL na Baračke, jeden z dvoch štvorhviezdičkových hotelov v Trenčianskych Tepliciach. Komfortný hotel s celkovou kapacitou 56 lôžok, disponuje 2 odbytovými strediskami, konferenčnými priestormi a vlastným wellness centrom s krytým bazénom, saunovým komplexom a širokou ponukou liečebných procedúr.

Oblasť pôsobenia:

Hotelové a podobné ubytovanie

Adresa:

PARKHOTEL na Baračke, s. r. o.
SNP 11/39-61
Nová Dubnica
Slovenská republika
www.parkhotelnabaracke.sk

Kontaktné údaje:

Michal Hruška
SNP 11/39-61, Nová Dubnica, 018 51, Slovenská republika
Tel: 0905362127