Hľadáme šikovného elektrikára so skúsenosťami s automatizáciou

18.09.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Prešov
Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika; Elektrikár, Elektromechanik, Elektrotechnik, Konštruktér
Ponúkaný plat (základná mzda): 5 EUR/hod.
od 5€ brutto/hod. na TTP alebo od 8€/hod. na živnosť (výška mzdy závisí od skúseností kandidáta)
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre nášho významného klienta v Prešove hľadáme elektrikára, ktorý má skúsenosti so zapájaním elektro-rozvodov pri výrobe rozvádzačov v automatizácii.

Tvojou náplňou práce bude:
- káblovanie rozvodov priemyselných zariadení podľa technickej dokumentácie
- skúšanie a testovanie zariadenia pred expedíciou
- montáž a oživenie priemyselného zariadenia priamo u zákazníka (v rámci SR alebo zahraničie v rámci
Európy)

Iné výhody:

- po zaučení možnosť vycestovať na montáž priamo k zákazníkovi, a tým si zvýšiť svoj zárobok
- obedy len za 0,06€
- možnosť odborného rastu

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

- odborná spôsobilosť v elektrotechnike §21 alebo §22
- ukončené vzdelanie v elektrotechnickom odbore
- skúsenosti s automatizáciou - PODMIENKOU
- skúsenosti s výrobou automatizovaných zariadení
- znalosť čítania výkresov (elektrické i mechanické)
- ochota cestovať po Slovensku, ale i zahraničí v rámci Európy