Konsolidátor / spracovanie objednávok v Devínskej Novej Vsi

20.09.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Devínska Nová Ves
okres Bratislava, okres Malacky
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Dokladač tovaru, merchandiser, Predajca pyrotechniky, Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda): 860 EUR
od 860€ základná mzda + iné benefity
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre nášho klienta, ktorý ponúka podnikateľom výber zo širokého sortimentu potravinárskeho aj nepotravinárskeho tovaru na jednom a ľahko dostupnom mieste, hľadáme šikovného pracovníka - KONSOLIDÁTORA na prevádzku v Devínskej Novej Vsi.

Ako konsolidátor by si bol zodpovedný:
- za spracovanie objednávok
- za kompletizáciu objednávok
- za prípravu objednávok k rozvozu

Iné výhody:

- práca na dobu neurčitú
- 5 dní voľna naviac k dovolenke
- 150€ za doporučenie nového zamestnanca
- kvartálny bonus vo výške 108€ vo forme zlatej karty na nákup potravín
- príplatky v zmysle ZP

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

- ochota pracovať na zmeny (prevažne sa pracuje v noci)
- skúsenosť s prácou so skenerom - výhodou
- predchádzajúce skúsenosti so spracovaním objednávok výhodou
- predchádzajúca prax vo veľkoobchode výhodou