Plánovač výroby

17.09.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Považská Bystrica
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Plánovač výroby
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 EUR
min. 800€ btto/mes + odmeny
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- príprava výrobného plánu
- kontrola plnenia objednávok a výrobného plánu
- manažment skladových zásob vrátane hlásenia aktuálnych skladových zásob nadriadeným
- komunikácia so zákazníkmi a prijatie protiopatrení pre včasné plnenie došlých objednávok
- príležitostné služobné cesty do ČR

Iné výhody:

- jednozmenná prevádzka od 7:00 - 15:30
- stravovanie je zabezpečené v priestoroch jedálne (cena obeda 1€)
- 13. a 14. plat

Životopis je potrebné zaslať v slovenskom aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word

- zodpovednosť
- samostatnosť
- logické myslenie
- kreativita
- znalosť anglického jazyka podmienkou
- znalosť HELIOS - základy