Operátor výroby

19.08.2019 HRman, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Nitriansky kraj
okres Nitra
Nitra
Dolné Hony 2
94901

okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Chemický priemysel, Výroba; Operátor strojov a zariadení, Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,12 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

• Dochádzková prémia 28,21€
• Mesačné prémie do 23% od výšky základnej mzdy
• Zabezpečená teplá strava vo firemnej jedálni
• Príplatok a stravný lístok za nočnú zmenu

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
4,12 € za hodinu

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
22. 8. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
23. 8. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 24

Pracovná oblasť:

Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:Základná zložka mzdy je 1.mesiac: od 4,12€/ hod. + príplatky a bonusy.
Od 2. mesiaca : od 4,31€/ hod. + príplatky a bonusy.
Našim klientom je spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou komponentov pre automobilový priemysel vo svete.

Náplň (druh) práce
• Obsluhovanie vstrekovacích strojov a montážnych zariadení
• Vykonávanie autonómnej údržby na strojoch a nástrojoch podľa noriem
• Kontrola kvality
• Zhromažďovanie údajov o výrobe a odpade
• Podieľanie sa na kvalitatívnej analýze nepodarkov a analýze porúch
• Účasť na kontinuálnom zlepšovaní vo výrobnom procese
• práca na 3 zmeny (týždeň ranná, týždeň poobedná a týždeň nočná zmena).

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
trojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • manuálna zručnosť

Ďalšie požiadavky:

Preferujeme manuálne zručných ľudí so skúsenosťami v oblasti automotive alebo elektrotechnického priemyslu.

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť