Odborný(-á) referent(-ka), asistent(-ka) riaditeľa

07.08.2019 Ružinovský športový klub
Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Ružinov
Ružinovská 4
82101

Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Štátna a verejná správa, Vrcholový manažment; Asistent, Referent, Výkonný riaditeľ
Ponúkaný plat (základná mzda): Zamestnávateľ neuviedol
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Podľa zákona 553/2003 Z. z. o odmeňovaní zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a Nariadení vlády SR (tabuľkový plat + osobné ohodnotenie až do výšky 100% tabuľkového platu), Platová trieda (PT) – 03, Platový stupeň (PS) – podľa odpracovaných rokov,

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
V zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 388/2018 Z.z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
22. 8. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
23. 8. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Samospráva

Náplň (druh) práce
Základná náplň práce:
 - vedenie sekretariátu,
 - príprava podkladov pre vedúcich stredísk,
 - spracovanie pošty,
 - vedenie registratúry,
 - vystavovanie objednávok,
 - evidencia a vystavovanie dodávateľských faktúr,
 - príprava podkladov na vypracovávanie zmlúv,
 - spracovanie dokumentácie z porád riaditeľa,
 - ďalšie činnosti podľa pokynov riaditeľa.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore ekonomické služby

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • samostatnosť
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • organizovanie a plánovanie práce
  • kultivovaný písomný prejav

Ďalšie požiadavky:

Požiadavky na zamestnanca:
 - úplné odborné stredoškolské vzdelanie ekonomického zamerania,
 - pracovitosť, samostatnosť pri plnení pracovných úloh,
 - zodpovednosť, zmysel pre poriadok a prácu v kolektíve,
 - dobré komunikačné schopnosti,

Osobnostné predpoklady
  • precíznosť (presnosť)
  • trpezlivosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Ružinovský športový klub
Mierová 21
82750 Bratislava-Ružinov
Slovensko