Konzultant/ka

06.08.2020 Mgr. Alexander Frankovič

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Košický kraj
okres Košice
Košice-Juh
Krivá 23
04001
Slovensko, Žilinský kraj, okres Liptovský Mikuláš, Liptovský Mikuláš, Garbiarska 2584, 03104

Košice
Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo; Konzultant
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: vedľajší
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Aké výhody má pre mňa táto nenáročná a dobre platená práca?
a) pružná pracovná doba len 20 hodín týždenne vhodná pre každého (zamestnaný, SZČO, MD, študent, dôchodca...)
b) istý a pravidelný príjem od 1 000 € do 5 000 € mesačne
c) SZČO bez potreby založenia živnosti a bez vstupných nákladov

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1000 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
22. 8. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
14. 4. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na kratší pracovný čas
počet hodín za týždeň: 20

Pracovná oblasť:

Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Ako mám postupovať ak chcem ísť na pohovor ? Tak, že zašlem stručný životopis s fotkou (v prípade súhlasu), mobilom a e-mailom na: email Termín, hodinu a miesto pohovoru sa dozviem e-mailom. Tešíme sa na naše spoločné úspechy.

Náplň (druh) práce
Čo robí Konzultant/ka? .
Konzultant/ka pracuje z domu, alebo z vlastnej kancelárie na základe mandátnej zmluvy uzatvorenej na dobu neurčitú. Konzultant/ka po internetovom zaškolení a získaní oprávnenia spoznáva nových zaujímavých ľudí, ktorým na tablete ukazuje krátku prezentáciu a vypisuje jednoduchý záznam zo stretnutia, ktorý naskenovaný posiela do firmy. Túto polhodinovú nenáročnú činnosť vykonáva podľa vlastného plánu v ľubovoľnom čase, na ľubovoľnom mieste, s ľubovoľnými ľuďmi, ktorých získava na základe zabehnutého know-how spoločnosti. Táto práca tvorí 80% pracovnej náplne konzultanta/tky. Zvyšných 20% činností konzultant/ka začína vykonávať neskôr, postupne s nadobúdanou praxou.

Akej oblasti sa konzultácie týkajú?
Konzultácie sú informácie zo sektora bankových, zaisťovacích a investičných služieb.

Kto vydáva Oprávnenie pre činnosť Konzultanta/ky?
Oprávnenie vydáva Národná banka Slovenska.

Kde je miesto výkonu mojej práce?
Pracujem zo svojej domácej izby s internetom, alebo z vlastnej kancelárie, kdekoľvek v SR.

Kde môžem ísť na pohovor?
Na pohovor môžem ísť do Bratislavy, Banskej Bystrice, alebo do Košíc.

Ako mám postupovať ak chcem ísť na pohovor ?
Tak, že zašlem stručný životopis s fotkou (v prípade súhlasu), mobilom a e-mailom na: email
Termín, hodinu a miesto pohovoru sa dozviem e-mailom. Tešíme sa na naše spoločné úspechy.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventazdravotne postihnutého

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
pružný pracovný čas

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa
zdravotne postihnutého

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)

Počítače:
  • Internet - vysoká

Ďalšie požiadavky:

Aké jednoduché podmienky musím spĺňať?
a) plnoletosť a bezúhonnosť
b) preukázateľná samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
c) schopnosť vzdelávať sa a pracovať cez internet

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť