Údržbár - Thermal Šírava Spa Resort

Kaluža
Kaluža 4
07236

Typ pracovnej ponuky: Služby; Údržbár
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,75 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

+ príplatky v zmysle ZP
(víkendy, sviatky)

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
3,75 € za hodinu

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
22. 8. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
23. 8. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Technické a manuálne prierezové zamestnaniaElektrotechnikaEnergetika, plyn a elektrina

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:osobný pohovor s vybranými uchádzačmi o zamestnanie

Náplň (druh) práce
Pracovníci technického úseku a údržby (údržbár)
a.) vykonávanie opráv a údržby zariadenia, podľa harmonogramu údržby zariadení, knihy závad a nariadení vedúceho
b.) analýza odstávok a hlásenie o aktivitách technického úseku a údržby
a.) denná kontrola knihy závad, energetických, vzduchotechnických a technologických zariadení, s odpisom predpísaných meradiel do odpisových kariet
b.) ošetrovanie a údržba zverenej techniky a náradia,
c.) dodržiavanie BOZP a PO pri výkone svojich povinností, hlásenie vzniknutých problémov a rizík vedúcemu technického úseku
c.) vedenie knihy denných záznamov údržby
d.) vykonávanie ďalších úloh podľa pokynov zamestnávateľa súvisiace s dohodnutým druhom práce.

Ponúkané výhody

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie v odbore elektromechanik

Dĺžka praxe

aspoň 6 mesiacov

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Ďalšie požiadavky:

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov o zamestnanie. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.