Máš rád prácu s číslami a tabuľkami ? Hľadáme práve Teba.

17.10.2019 SYNERGIE TEMPORARY HELP s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Administratíva; Asistent
Ponúkaný plat (základná mzda): od 5 € / hod.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda, vedľajší
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Je pre Teba práca s tabuľkami a číslami hrou a chcel/a by si efektívne využiť voľný čas? Chop sa príležitosti a buď súčasťou skvelého tímu.

* Podpora marketingového a produktového tímu
* Príprava reportov
* Práca s dátami - Vzorce, funkcie, vlookup, štatistické spracovanie dát
* Ad-hoc analýzy podľa požiadaviek manažmentu
* Príprava forecastov a analýz

Iné výhody:

* priestor pre sebarealizáciu a rozvoj
* zázemie stabilnej spoločnosti

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: študent – vysoká škola
Vhodné pre absolventov: Áno

* Práca s MS Excel na pokročilej úrovni
* Aktívna znalosť anglického jazyka (min. B2)
* Analytické myslenie
* Schopnosť zamerať sa na dosiahnutie výsledku
* Vhodné pre študenta vysokej školy ekonomického alebo matematického zamerania
* Zodpovednosť a samostatnosť