#TsmeMy

    Data Scientist

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislava
    Bratislava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Nebudete iba Data Scientist, budete dôležitou súčasťou tímu BigData v Slovak Telekome. Budete nielen posila, ale aj kamarát pre kolegov. Druhá možnosť je dobrovoľná, pre nás však veľmi dôležitá. Ako Data Scientist budete mať prístup k obrovskému množstvu dát, v ktorých budete pátrať po súvislostiach, ktoré nás posunú zas o kus ďalej.
    Ponúkneme Vám k tomu dobré podmienky, najnovšie technológie, potrebné vzdelanie aj kontakty na expertov z odboru nielen u nás, ale aj vo svete. Buďte jedným z nás.
    Vašou náplňou práce bude:
    - hlavne analýza dát od zákazníkov, ich vizualizácia a interpretácia za pomoci Hive, Apache Spark, Jupyter Notebook, Tableau
    - aplikovanie Machine Learning metód za účelom predikcie zákazníckeho správania, segmentácie, klasifikácie a detekcie anomálií
    - dizajn, vývoj a monitoring Machine Learning riešení v prostredí Open-source toolov, primárne (SparkML, H2O.ai, Scikit-Learn...)
    - kontinuálny rozvoj Machine Learning domény cez aplikáciu nových metód, algoritmov a toolov
    - práca s platformou Cloudera Hadoop
    - interakcia s jazykmi (Python, SQL, HiveQL, Scala, Bash..)
    - spolupráca naprieč spoločnosťou (CRM, digitál, segment, IT alebo sales)
    - fungovať spolu s nami agilne a efektívne

    Upresnenie platových podmienok

    od 1400€ brutto (v závislosti od skúseností)

    Benefity a ďalšie výhody

    Získate prácu ktorá Vás bude skutočne baviť v medzinárodnej spoločnosti formujúcej technologické trendy a inovácie. Nájdete u nás väčšie výzvy, prácu na unikátnych projektoch a možnosti ďalej rozvíjať svoje schopnosti.

    Okrem toho u nás nájdete:
    širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry
    vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
    atraktívne zľavy na produkty a služby značky Telekom ( Magio, mobilný internet
    a pod...)
    príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
    flexibilný pracovný čas
    kompenzácia pri práceneschopnosti

    Termín nástupu do práce

    dohodou

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    Iniciatíva a proaktivita - schopnosť tvoriť priority - orientácia na výsledok a cieľ - koncepčné - myslenie - flexibilita - dôslednosť

    Koho hľadáme?
    -trochu programátora
    -hlavne nadšenca pre dáta a analýzy
    -výhodou budú skúsenosti s machine learningom, umelou inteligenciou, vizualizačnými metódami a nástrojmi
    -schopného tímového hráča, ktorý dokáže pracovať na viacerých analytických projektoch.

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Vodičský preukaz

    skupina: B

    skupina: B

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!