Operátor/ka výroby - jednoduché manipulačné práce v Sládkovičove

22.09.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Sládkovičovo
okres Galanta, okres Senec
Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády, Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Pomocný pracovník, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,6 EUR/hod.
3,60€ /hod. brutto + príplatky, dochádzkový a výkonnostný bonus
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Jednoduché manipulačné práce vo výrobe v Sládkovičove. Na prácu nepožadujeme žiadnu prax- zaučíme Vás

Náplň práce:
- obsluha kašírovacieho zariadenia
- jednoduchá montáž držadiel a skrutiek

Iné výhody:

- nepožadujeme prax - prejdete zaúčacím procesom
- príplatky nad rámec zákona (príplatok za poobednú zmenu, navýšení príplatok za sviatok)
- doprava z blízkeho okolia zdarma

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

- manuálna zručnosť a precíznosť
- ochota pracovať na tri zmeny (8 hod.)